![3ος ΟΡΕΙΝΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΟΒΡΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΤΕΑΣ](https://www.lavreotiki.gr/media/k2/items/cache/07360e5ecc2061d7ede23db399d6d18b_L.jpg)
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε ο 3ος ΟΡΕΙΝΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΟΒΡΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΤΕΑΣ σήμερα, Κυριακή 8 Μαΐου 2022, που διοργάνωσε ο Δήμος Λαυρεωτικής, η ΔΑΝΕΤΑΛ, ο Αναπτυξιακός Σύνδεσμος Λαυρεωτικής και το αθλητικό σωματείο δρομείς Κερατέας (S-RUNNERS), τιμώντας τον αγώνα των 128 ημερών ενάντια στην παράνομη δημιουργία ΧΥΤΑ στον αρχαιολογικό χώρο Οβριοκάστρου, αναδεικνύοντας μέσω του δρομικού κινήματος μια σπάνιας ομορφιάς διαδρομή η οποία βρίσκεται μια ανάσα από την Αθήνα.
Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες! Καλή αντάμωση για τον 4ο Ορεινό Αγώνα Δρόμου Οβριοκάστρου!
{gallery}3os{/gallery}