![ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗ](https://www.lavreotiki.gr/media/k2/items/cache/bba44bd6959075a5902aaeb4b8c8f0c9_L.jpg)
Από σήμερα 31 Ιανουαρίου 2020 και μέχρι την ημέρα της διαβούλευσης με θέμα «Ανάπλαση Λ. Αθηνών – Σουνίου, κάθετων οδών και όμορων πλατειών εντός σχεδίου πόλεως Κερατέας» που θα γίνει στις 15 Φεβρουαρίου 2020 στο ΚΑΠΗ Κερατέας, στις 19:00 , θα υπάρχουν ανηρτημένα όλα τα σχεδιαγράμματα που αφορούν το έργο , στο ισόγειο του Δημαρχείου Κερατέας για ενημέρωση όλων των ενδιαφερομένων δημοτών .
Όλοι μαζί συναποφασίζουμε για την επόμενη μέρα.
Η Αντιδήμαρχος
Δήμητρα Πάλλη