![ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΙΠΤΕΡΙΣΗΣ U13 - U17 & Α/Γ](https://www.lavreotiki.gr/media/k2/items/cache/640bc71f20c2ac282130971ea91627ee_L.jpg)
Στο Κλειστό Γυμναστήριο Λαυρίου θα φιλοξενηθεί την Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019 το Περιφερειακό Πρωτάθλημα Αντιπτέρισης U13, U17 & Α/Γ που διοργανώνει το Ν.Π.Δ.Δ. «Θορικός» Δ. Λαυρεωτικής σε συνεργασία με την Ελληνική Ομοσπονδία Φιλάθλων Σωματείων Αντιπτέρισης.
Οι φίλοι της Αντιπτέρισης έχουν την δυνατότητα να παρακολουθήσουν τους αγώνες στις 9 το πρωί με ελεύθερη συμμετοχή. Ελάτε να υποστηρίξετε τους αθλητές και τις αθλήτριες και να χειροκροτήσετε την προσπάθεια τους.